Buty Puma

Każda kobieta wie, że do uzupełnienia szafy nie musi być żadnej większej okazji. Zgadzam się z tym poglądem, a ponieważ lato w pełni – dlatego postanowiłam rozszerzyć garderobę o buty sportowe. Wybór padł na sneakersy od Pumy.

Dlaczego uważam, że sportowe modele butów dla kobiet to dobry wybór?

Podczas zakupów kieruję się przede wszystkim unikalnym wyglądem. Nie przywiązuję się specjalnie do marek, stronię od najpopularniejszych modeli – wolę wyróżniać się wśród tłumu niż na siłę wpasowywać w resztę otoczenia. Dlatego też zdecydowałam się sięgnąć po kolorowe sneakersy. Ultraciekawy, kosmiczny wręcz kształt tych butów sprawia, że nie da się przejść koło nich obojętnie.

Dodatkowo wybór kolorowych modeli powoduje, że posiadacz tego obuwia na pewno zostanie zauważony. To wyjaśnia, dlaczego wybrałam model RS-X od Pumy.

Streetwear opiera się przede wszystkim na wygodzie i ciekawym designie. Uważam, że życie jest zbyt krótkie i ekscytujące, aby męczyć się w szpilkach czy wysokich sandałach. Buty sportowe dobrej jakości zapewnią komfort podczas noszenia w praktycznie każdych warunkach. Po kilku obtarciach, jakie spotkały mnie w odkrytym, typowo letnim obuwiu – z pokorą wróciłam po miejskie modele. 

Sneakersy Pumy RS-X to strzał w dziesiątkę dla każdej amatorki sportowego stylu

Jeśli wydaje Ci się, że wybór takiego (tylko z pozoru!) „topornego” obuwia spowoduje, że nie będziesz mogła wybierać go do typowo letnich, zwiewnych stylizacji opartych na sukienkach – nic bardziej mylnego! Kolorowe sneakersy Pumy podkreślą dziewczęcy charakter stroju, wpisując się w letni klimat. Zestawienie tych modeli z niezobowiązującymi stylizacjami gwarantuje ciekawy, młodzieńczy wygląd. Buty Pumy RS-X, podobnie jak inne sportowe warianty nie stanowią dobrego połączenia chyba tylko z eleganckimi ubraniami, typowymi dla korporacyjnych outfitów.

Co więcej – przyjazne stopie materiały powodują, że buty Pumy mogą pełnić funkcję całorocznego obuwia.

Modele Pumy RS-X są uniwersalne i ponadczasowe

Sama lubię proste rozwiązania i podczas wyjazdów (zarówno tych wakacyjnych, jak i jesiennych) lubię zabierać ze sobą tylko jedną parę butów – tę, którą aktualnie mam na sobie. Oszczędzam w ten sposób miejsce w walizce, a sneakersy mają właśnie tę przewagę nad innymi modelami, że z powodzeniem sprawdzą się niemal przez cały rok!

I choć lubię mieć wybór – uważam, że to idealne rozwiązanie. Poza oszczędnością przestrzeni – nie tracę czasu na rozterki pod tytułem „które buty mam dziś założyć?”. Po prostu sięgam po moje Pumy RS-X i zaczynam eksplorację przestrzeni.

Co więcej – koleżanki, które żyją w duchu „less waste” kierując się przytoczoną wcześniej zasadą – również noszą sneakersy mimo zmieniających się pór roku i warunków pogodowych. Jedna sprawdzona para to doskonała opcja.

Trendy się zmieniają, niejednokrotnie zdarza się, że zakup poczyniony w ubiegłym roku nie wpisuje się w aktualne kanony. Moda na sneakersy trwa jednak w najlepsze, dotyczy nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Nie sądzę, żeby w najbliższych latach miałoby to ulec zmianie – stąd wiem, że wybór modelu RS-X  to nie tylko forma uzupełnienia kolekcji mojego sportowego obuwia, ale także inwestycja na wiele sezonów. Nie zanosi się też, aby kolorowe, kontrastujące wstawki miałyby wyjść z mody, zatem warto zaszaleć i uzupełnić szafę o oryginalne sneakersy najpopularniejszych marek. Ja już to zrobiłam i absolutnie nie żałuję wyboru! Nowoczesny design, wygoda i wysoka jakość sprawiają, że mam pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here