sushi

Tradycyjna, polska kuchnia jest pyszna, ale ze względu na to, że mamy ją na co dzień, mogła nieco spowszednieć. Szukasz nieco bardziej oryginalnych smaków? Jeśli tak, to znajdziesz je w Lublinie. Można tu bowiem skosztować oryginalnych kompozycji sushi i japońskich przysmaków oraz specjałów kuchni tajskiej. Gdzie dokładnie?

Doświadczenie i pasja – najlepsze sushi w Lublinie

Przysmaki kuchni japońskiej i tajskiej cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nietypowe połączenia smaków, świeże warzywa, ryby, ryż oraz intensywne przyprawy i zioła – stanowią znakomitą odmianę od nieco ciężkiego i tłustego, polskiego jedzenia. Nie dziwi więc, że powstaje coraz więcej orientalnych restauracji. Jeśli jednak próbować takich smakołyków, to tylko w najlepszym wydaniu. I właśnie dlatego będąc w Lublinie warto odwiedzić https://takamisushi.pl/. Jest to restauracja specjalizująca się w sushi oraz kuchni japońskiej i tajskiej. Co ją wyróżnia? Pracują tu doświadczeni sushimasterzy, którzy podchodzą do gotowania z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Można tu skosztować wielu, różnych rodzajów rolek (również w formie zestawów), począwszy od najmniej skomplikowanych nigiri i hosomaków po California Maki czy Sashimi Futomaki. Sushi z rybą (świeżą, wędzoną lub pieczoną), warzywami i owocami morza – bez problemu znajdziesz tu swoją ulubioną kompozycję.

Zgodnie z zasadą pięciu smaków

Z czym kojarzy się kuchnia tajska? Oczywiście z makaronem pad thai, tajską zupą i curry. W menu Takami Sushi można zaś znaleźć zarówno te klasyczne propozycje, jak również znacznie bardziej nietypowe, tajskie potrawy. Co ważne, wszystkie są przygotowywane zgodnie z zasadą pięciu smaków. Jest to kluczowe dla osiągnięcia harmonii i największej przyjemności z jedzenia. Całości dopełniają wnętrza restauracji, które nawiązują odpowiednio do Japonii i Tajlandii. Wchodząc do środka łatwo można ulec złudzeniu, że znajdujesz się w jednym z państw dalekiego wschodu. Kiedy zaś otrzymujesz zamówione dania, jest jeszcze lepiej – wszystko jest świeże i pyszne. I właśnie dlatego sushi w Lublinie nie ma sobie równych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here