Hokery idealne do baru i kuchni

Jeszcze kilkanaście lat temu podwyższane hokery oraz drewniane stołki barowe kojarzyły się przede wszystkim z lokalami gastronomicznymi oraz pubami. Dziś, w dobie kompaktowych rozwiązań coraz więcej osób decyduje się na umieszczenie hakerów w swoim mieszkaniu. Jakie są cechy dobrego hokera z drewna?

Od pewnego czasu drewniane hokery cieszą się na rynku meblarskim ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż stołki te są niezwykle praktyczne i funkcjonalne oraz pozwalają zachować w każdym pomieszczeniu estetyczny wygląd. I co najważniejsze hokery nie zajmują dużo miejsca, zatem idealnie spisują się w mieszkaniach o niewielkim metrażu.

Drewniany hokery – nie tylko do baru

Powszechnie przyjęło się, że w każdej tradycyjnej jadalni czy kuchni powinien znajdować się z prostokątny lub owalny stół, obok którego stoją krzesła w liczbie równej domownikom. Niemniej od pewnego czasu tradycja ta została zachwiana przez długie blaty montowane pod ścianą, obok których stoją stołki barowe osadzone na wysokich, solidnych, często drewnianych nogach.

Wysokie drewniane stołki umieszczone obok blatu są w szczególności bardzo popularne we wnętrzach w których króluje drewno. Meble te znakomicie dopełniają wystrój wnętrza oraz optycznie powiększają przestrzeń. Hoker to niezwykle praktyczny stołek, który po zakończeniu spożywania posiłku można z łatwością wsunąć pod blat lub schować do szafki.

Hokery – nowoczesna wersja stołka barowego

Hokery to meble które obecnie znajdują się w większości nowoczesnych barów. Stanowią one nieco zmodyfikowaną, modernistyczną wersję tradycyjnych stołków barowych. Ze względu na wygodę cieszą się one dużą popularnością. Najczęściej są to siedziska z niewysokim oparciem osadzone na wysokiej nodze wykonanej nie tylko z drewna lecz także chromu, plastiku czy stali nierdzewnej.
Wielu producentów oferuje nowoczesne hokery w wersji obrotowej, co dodatkowo ułatwia komfort użytkowania.

Nie bez znaczenia są także ceny tych stołków. Coraz częściej w wielu sklepach można spotkać hokery o cenach wyraźnie niższych od klasycznych krzeseł do jadalni. Wybór jest ogromny, zatem każdy klient może zakupić takie hokery, które idealnie wkomponują się w wystrój jego mieszkania.

Więcej: https://www.scandishop.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here