John Deere

Ciągniki John Deere produkowane są przez firmę Deere & Company, specjalizującą się w tworzeniu najlepszej, innowacyjnej technologii rolniczej. Traktor John Deere idealnie sprawdza się podczas wykonywanie najróżniejszych prac w roli. Tę markę charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i moc, prawie każdy ciągnik John Deere uznawany jest za wagę ciężką wśród pojazdów właśnie tego typu.

Firma wyróżniająca się logiem skaczącego jelenia wśród zielonych i żółtych barw jest niezwykle popularna w Polsce. W bardzo prosty sposób znaleźć można przedstawiciela tej marki, aby zakupić od niego sprzęt. Rewelacyjną zaletą owej marki jest wykfalifikowany personel, który umożliwia potrzebną pomoc w przeróżnych sytuacjach.

Dealerów John Deere znaleźć można na stronie koncernu, podając okolice lokalizacyjne, które nas interesują. Osoba u której prowadzić będziemy zakupy, w razie awarii pomoże nam zoptymalizować stan maszyny i zaplanować usługi serwisowe, co umożliwi nam najwyższą możliwą produktywność posiadanego sprzętu. Firma stara się także pomagać w potrzebnej diagnostyce bez wychodzenia z domu, korzystając ze zdalnej formy wsparcia poprzez konsultanta. W serwisie internetowym amerykańskiej marki znaleźć można rozmaite oferty promocyjne na ciągnik John Deere, jak i na kombajny, maszyny ogrodowe oraz te wykorzystywane w leśnictwie.

Rozbudowany sklep internetowy producenta otwiera klientom wiele perspektyw zakupowych. Szeroka oferta jest szczególnie przydatna, gdy pobliski dealer nie posiada w swoim asortymencie interesującego nas sprzętu. Na stronie dostępny jest także zakup specjalnych części, dla większości modelów maszyn tego przedsiębiorstwa.

Ze względu na pandemię wynikającą z zakażeń koronawirusem jeden z największych producentów maszyn wprowadził program ułatwiający zarządzanie spłatą kredytu lub leasingu oraz pomagających uruchomić kredyt w odpowiednim czasie. Szczegóły dotyczące tego programu finansowania wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, dostępne są na portalu koncernu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here