Kredyt dla zadłużonych z komornikiem

Dzisiejsze instytucje pozabankowe, muszące dbać o swoich klientów i jednocześnie starające się o zdobycie nowych, potencjalnych i oczywiście zadowolonych petentów. Aby być konkurencyjnym, muszą mieć coś, czego nie mają inni. Dotychczas wystarczyło niższe oprocentowanie, RRSO równe 0%, brak dodatkowych opłat czy elastyczne spłaty zadłużenia, żeby oferta była interesująca. Wraz z biegiem czasu firmy zaczęły walczyć również o trudniejszych klientów, a więc o takich z problemami finansowymi, zadłużonych, mających komornika na koncie, nie mogących przedstawić zaświadczenia o zarobkach, którego wymagają na przykład banki do udzielenia stosowanego finansowania.
Dzisiaj nie ma żadnego problemu, żeby otrzymać kredyt dla zadłużonych z komornikiem. Jeśli nie wiesz, gdzie się zwrócić, możesz poszukać w Internecie – istnieje sporo rankingów i portali, na których można znaleźć informacje o takich właśnie produktach finansowych. I tak najlepiej wypadają cztery propozycje:
Pierwszą z nich jest kredyt dla zadłużonych z komornikiem, oferowany przez znaną wszystkim szeroko firmę Provident. Można w ich przypadku pożyczyć do 15 000 złotych jednorazowo, na okres wynoszący od trzech do trzydziestu sześciu miesięcy. Wniosek możesz wypełnić przez Internet w zaledwie kilka minut. Pieniądze dostajesz bezpośrednio do ręki, podczas odwiedzin przedstawiciela firmy, który przynosi również umowę do omówienia i podpisania. W razie jakichkolwiek pytań klient ma szansę na rozwianie swoich wątpliwości. Do dobry pomysł szczególnie w przypadku nowych klientów, którzy wcześniej nie korzystali z tego typu usług oraz instytucji pozabankowych.
Kolejną propozycję ma Profi Credit. Tutaj do pożyczenia jest możliwe 25 000 złotych. Pożyczka wchodzi w grę na czas od sześciu do również trzydziestu sześciu miesięcy. W tym przypadku również, tak jak w przypadku poprzedniej firmy, wniosek wypełniany jest za pomocą Internetu, a pieniądze klient dostaje do ręki wraz z wizytą przedstawiciela firmy.
Taką samą kwotę, a więc równe 25 000 złotych można pożyczyć za pomocą Kredyt-dla-zadluzonych.pl. Po wypełnieniu wniosku online można dostać kredyt dla zadłużonych z komornikiem na okresom jednego miesiąca do dwunastu miesięcy. Pieniądze po zaakceptowaniu wniosku dostaniesz osobiście w najbliższym oddziale firmy.

www.mediaelite.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here