Masz dość iOSa? Chcesz wrócić do Androida? Trafiłeś idealnie

Jak już od zawsze nam wiadomo sprzęt z nadgryzionym jabłuszkiem z tyłu obudowy, dla wielu użytkowników tego sprzętu jest czymś dzięki czemu czują się lepiej pośród otaczającego nas środowiska. Dziewczyny i chłopaki w końcu nudzą się tym co telefon ma dla nich do zaoferowania, ponieważ jest to sprzęt, który nie należy do zabawy i mediów społecznościowych tylko na przykład zawiera niesamowite oprogramowanie do montażu filmów dostępne tylko na tym oprogramowaniu. Masz już dość korzystania z iOS? To oprogramowanie nie jest dla Ciebie? Trafiłeś w idealne miejsce dzięki, w którym pokażę Ci jak się od tego uwolnić i jak wgrać androida na swojej komórce (czy też innym sprzęcie z iOS).

Przedstawionym przeze mnie sposobem będzie ten najłatwiejszy. Musimy posiadać konto google (jeżeli go nie mamy to żadnym problemem nie jest oczywiście jego założenie). Z AppStore pobieramy aplikację dysku google, oczywiście logujemy się naszym lub dopiero co założonym kontem (nie ma to na szczęście żadnego znaczenia). Obowiązkowo musimy wyłączyć iMassage oraz FaceTime.
Następny krok będzie wymagał dużego zużycia internetu, więc najlepiej byłoby gdybyśmy byli połączeni z siecią wi-fi – natomiast w pobranej uprzednio aplikacji dysku googla musimy stworzyć na nią całą kopię zapasową swojego telefonu lub po prostu wybrać najważniejsze z plików, które chcemy zapisać (nie możesz niestety pominąć tego kroku ponieważ ten proces właściwie sprawia, że nasz system rebootuje się na androida). Kiedy kopia zapasowa naszego telefonu się zakończy i wczyta (zająć to może nawet parę godzin) wyświetli nam się okienko logowania z aplikacji dysku google, KONIECZNIE zaloguj się na to samo konto, z którego robiłeś kopię zapasową i ciesz się iPhonem/iPodem/iPadem z androidem w środku.

Problemem w tym wszystkim jest to, że znajomi również posiadający iPhona wysyłając do Ciebie SMS’a (a prawdopodobnie już od 6) wiadomość najpierw wysyła się jako iMassage, pojawi się ona jako dostarczona więc jej nie otrzymasz. Musisz więc powiadomić tych znajomych, że zanim napiszą do Ciebie SMS muszą wyłączyć internet, aby wiadomość od razu wysłała się jako SMS.

Ciekawostką, którą mogę was uraczyć jeszcze w tym artykule jest fakt, że do iPhona 6’s (tylko i wyłącznie) możemy dokupić (lub też i już nie ma go w sprzedaży, w końcu wiele lat minęło) UWAGA: case, który nałożony na nasz iPhone dzięki zamontowanemu układzie scalonemu zasilanemu przez procesor – case nałożony na nasz telefon i podłączony uniwersalizowanym applowskim kablem do naszego telefonu aktywuje w nim androida, natomiast gdy go zdejmiemy znów wrócimy do iOSa.

www.anianotuje.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here