Modele Dacii, które zyskały ogromną popularność

Od kiedy Dacia wkroczyła na rynek, samochody znacznie ewoluowały, zyskując nie tylko odmienny wygląd, ale prezentując również inne osiągi i możliwości. Producent zadbał, by modele odpowiadały na potrzeby użytkowników dróg miejskich, jak również na potrzeby rodzin wielodzietnych i pasjonatów jazdy po trudnych trasach. Niezmiennie od lat na polskim rynku króluje Dacia Duster, czyli SUV na wymagające trasy za przystępną cenę.

Miejska technologia i wygląd – Dacia Sandero

To propozycja auta dla użytkowników, którzy poruszają się głównie po miejskich drogach. Samochód niezwykle zwrotny, który pokonuje manewry sprawnie. Ciasne parkingi nie stanowią już problemu, gdyż auto wciśnie się tam, gdzie inne samochody nie dają rady. Auto ponadto prezentuje ciekawy i atrakcyjny wygląd. Odświeżony przód nadaje uroku, czyniąc samochód o klasę wyższym niż do tej pory. Chromy, doskonałe oświetlenie, elegancka linia podobają się każdemu, kto lubi miejski look.

Odrobina przygody i doskonałe osiągi – Dacia Sandero Stepway

Czy auto miejskie musi być nudne? Nic bardziej mylnego. Tak właśnie prezentuje się Dacia Sandero Stepway. Auto z pewnością przykuwa uwagę przechodniów i dodatkowo doskonale się prowadzi, również po wymagających trasach. Podobnie jak poprzednik producent zadbał o chromy. Zmienił się przód, który stał się bardziej masywny. Do tego pojawiły się nakładki na progi i relingi dachowe, co znacznie zmieniło wygląd samochodu miejskiego.

Odrobina elegancji dla każdego- Dacia Logan

Ta wersja zaskakuje wyglądem, jednak nie byle jakim. Elegancja, pojemność, praktyczność. To wszystko sprawia, że Dacia Logan jest tak często wybierana przez rodziny. Auto nie tylko doskonale wygląda, ale pomieści całą rodzinę wraz z dużą ilością bagaży. Tylna część nadwozia zupełnie się zmieniła, a linia stała się dynamiczna. Masywny przód doskonale współgra z lampami, które wyglądem przypominają kafelki.

Hit ostatnich lat – Ducia Duster

Auto stało się fenomenem i nadal nie schodzi z piedestału. SUV nie tylko świetnie się prezentuje i ma doskonałe osiągi, ale zaskakuje niską ceną. Auto jest bogate, a możliwość doposażenia i spersonalizowania dają szereg rozwiązań. To auto zdecydowanie należy do hitu Dacii i zasługuje na uwagę, również za sprawą atrakcyjnej ceny, którą możesz sprawdzić w salonie samochodowym Dacia.

Spersonalizuj swój samochód i dostosuj wszystkie możliwości. Sprawdź ofertę Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie i wybierz model idealny dla Ciebie i Twoich bliskich – https://dyszkiewicz.dacia.pl/. Salon samochodowy Dacia, autoryzowany dealer i serwis zaprasza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here