myjnia ręczna Mokotów

W Warszawie znajduje się kilka punktów oferujących mycie ręczne samochodu. Jednym z nich jest „Myjnia Żółta” znajdująca się przy Alei Wilanowskiej 371, obok Galerii Mokotów. Najzwyklejsze, najtańsze mycie auta będzie nas kosztować od 35 złotych w górę. Atutem myjni jest bogata oferta, obejmująca także wosk koloryzujący i teflonowanie, a ponadto mycie silnika oraz napełnienie klimatyzacji. Punkt wyposażony jest również w myjnię tekstylną, której koszt wynosi od 25 złotych w górę.

Rezerwacje

Przy Galerii Panorama, znajdującej się również na  Mokotowie, funkcjonuje firma Allandmax. Jest to myjnia ręczna, w której cena ofert zaczyna się od 35 złotych, natomiast za kompleksowe sprzątanie wnętrza wraz z bagażnikiem, progami i deską rozdzielczą zapłacimy od 50 złotych w górę. Warto wcześniej umówić się na wizytę, ponieważ myjnia ma wielu klientów, przez co często tworzą się kolejki.

Myjnia ręczna na Mokotowie - jaką wybrać

Farbowanie tapicerki

Ciekawą i często wybieraną usługą jest farbowanie tapicerki skórzanej, za które zapłacimy od 200 złotych oraz renowacja lakieru, której koszt rozpoczyna się od kwoty 800 złotych. Inna polecana myjnia na Mokotowie znajduje się przy ulicy Wałbrzyskiej 4. Firma funkcjonuje od 1992 roku i oferuje umycie samochodu w cenie od 20 złotych, a ponadto świadczy usługi z zakresu Mobilnej Myjni Parowej. Wybierając tą ofertę możemy liczyć na to, że pracownik dotrze w ustalone miejsce w wybranym terminie i umyje nasz samochód. Myjnia ręczna na Mokotowie tej firmy świadczy usługi od poniedziałku do piątku do godziny 19:00 oraz w soboty do godziny 15:00.

Czynna również w weekend

Myjnia „Super Błysk” z lokalizacją przy ulicy Racławickiej 9 na Mokotowie czynna jest przez siedem dni w tygodniu. Oferuje zarówno mycie ręczne, jak i automatyczne, a ponadto mycie silnika, tapicerki i odkurzanie wnętrza.

Rezerwacje przez internet

Myjnia AutoBłysk posiadająca aż cztery punkty we Warszawie, w tym jeden przy ulicy Wołowskiej 22 na Mokotowie, posiada opcję rezerwacji online. Wystarczy wpisać datę, godzinę i adres odbioru/odstawienia samochodu oraz potwierdzenie telefoniczne rezerwacji. Warto pamiętac o podaniu numeru telefonu do siebie, ponieważ myjnia ręczna na Mokotowie nie realizuje niepotwierdzonych rezerwacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here