Od czego zależy, że kobieta interesuje się danym mężczyzną i się w nim zakochuje? Powodów jest wiele, spróbujmy wypisać niektóre ważne czynniki. Kobiety w Polsce są raczej tradycjonalistkami i wolą gdy to mężczyzna rozpocznie pierwszy rozmowę. Coraz więcej kobiet decyduje się na pierwszy krok, jednak jest to nadal ilość niewielka w porównaniu do mężczyzn. Kobiety chcą by podczas rozmowy mężczyzna je zaintrygował i nie było nudno. Ważne jest byśmy znaleźli kilka wspólnych tematów, które będziemy mogli rozwinąć, a rozmowa już sama się potoczy.

Gdzie chciałby pójść na randkę przeciętna Polka? Przeważnie kobiety w Polsce wybierają spacer lub kawiarnię. Mało z nich za to chce iść do kina, glonie z tego powodu, ze mało siebie poznajemy. Jest to jednak pewnie dobra opcja dla ludzi nieśmiałych, którzy chcą na początku tylko ze sobą posiedzieć, nawet w milczeniu i się do siebie przyzwyczaić.

Kobiety szukają mężczyzny zadbanego i pachnącego, najlepiej gdyby był przystojny i dobrze zbudowany. Czego oczekują już w samym związku? Przede wszystkim kompromisów i zrozumienia. Coraz częściej kobiety myślą o stałych związkach, im starsze tym większą uwagę przywiązują do tego jak mężczyzna sprawdzi się również w roli ojca ich dziecka.

Na randce nie bądźmy zbyt nachalni, dajmy się wygadać naszej przyszłej partnerce, dużo słuchajmy i wyciągajmy też wnioski co lubi i czego oczekuje. Unikajmy ciężkich tematów na pierwszej randce by na wstępie nie wywoływać kłótni. Wiele osób pyta się czy pocałunek na pierwszej randce jest czymś normalnym czy to za wcześnie. Większość kobiet nie ma nic przeciwko pocałunkowi, szczególnie na koniec randki, gdy np. podprowadzimy dziewczynę do domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here