Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt

Każdy, kto kiedykolwiek był na zapleczu kuchennym lokalu gastronomicznego, doskonale wie, że sprzęt, który się tam znajduje i jest rzeczywiście dedykowany tej branży, jest specyficzny. Czas na garść wskazówek, obrazujących czym należy się kierować przy kompletowaniu takiego wyposażenia.

Jak to wygląda na konkretnych przykładach? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Czytaj dalej!

Sprzęt gastronomiczny do cukierni – charakterystyka

Kompletując sprzęt gastronomiczny do cukierni, nie warto iść na skróty. Najlepiej zaopatrzyć lokal w urządzenia, które są dedykowane tej branży i są stworzone z myślą o kliencie masowym. Z reguły są dużo większe, niż typowe przedmioty znajdujące się na wyposażeniu klasycznego gospodarstwa domowego. Mało tego! Ich cechą charakterystyczną jest również ogromna funkcjonalność.

Co więcej, profesjonalny sprzęt gastronomiczny łatwiej jest utrzymać w czystości. Ponadto spełnia on wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Znacznie odciąża zatrudnioną w cukierni kadrę i ułatwia jej pracę.

Przeczytaj także: https://www.paripari.pl/jak-wybrac-profesjonalne-wyposazenie-do-restauracji/

Szukasz nowoczesnych pieców do gastronomii? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na gp-piece.pl. A jeśli potrzebujesz wysokiej jakości urządzeń do wyposażenia pralni przemysłowych, nie zapomnij odwiedzić gp-pralnia.pl.

Sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt – przykłady tego, co może trafić do cukierni

Mówiąc o wyposażeniu cukierni, nie sposób nie rozpocząć od pieca konwekcyjnego – to urządzenie, z którego „wychodzą” później cieplutkie, aromatyczne rogaliki czy inne przekąski. Do komory takiego pieca można wprowadzić zarówno wilgotne, jak i suche powietrze. Kluczowe jest bowiem uzyskanie gorącej pary – to właśnie za jej pomocą przygotowywane są wypieki.

W cukierni nie może oczywiście zabraknąć mikserów z prawdziwego zdarzenia. To tzw. miksery planetarne. Charakteryzują się dużą pojemnością, wynoszącą nawet 80 litrów. Oprócz tego warto zakupić stoły piekarnicze, wałkownice do ciasta (zarówno wolnostojące elektryczne, jak i nastolne), a także szafy chłodnicze oraz witryny cukiernicze.

Biorąc zaś pod uwagę to, że wiele ludzi lubi usiąść przy stoliku (jeśli jest taka możliwość w cukierni) i do kawałka ciasta czy deseru zamówić coś do picia, to absolutnym minimum są młynki i ekspres do kawy.

Przekonaj się o korzyściach bezpośrednich zakupów u producenta – GastroProdukt oferuje niezawodne wyposażenie gastronomii i kompleksową obsługę doradczą dla Twojego biznesu. Sprawdź naszą ofertę na GastroProdukt.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here