Szybszy internet

W obecnych czasach prawie każdy z nas nie wyobraża sobie życia bez dostępu do internetu. Wielu z nas ma pracę związaną z dostępem do sieci. Inni korzystają z niego w celu dowiedzenia się czegoś ważnego, bądź używają go wyłącznie pod kontem rozrywki. Sam korzystam z sieci co najmniej kilka godzin dziennie i jest w moim życiu bardzo potrzebny. Dostęp do sieci przydaje mi się najbardziej do celów rozrywkowych. Gdy wrócę z pracy, to bardzo lubię usiąść, włączyć swój ulubiony vlog mojego idola, bądź obejrzeć jakiś mecz. Obecne technologie pozwalają już na oglądanie telewizji w internecie. Korzystam więc z tego prawie zawsze.

Robię tak dlatego, że nie mam w domu telewizora, a mój dostawca telewizji umożliwia swoim abonentom opcję, w której mogą oni oglądać telewizję na swoim laptopie. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie na młodych osób. Bardzo cieszą się z niego studenci, gdyż w akademikach i na stancjach, w których mieszkają, nie mają z reguły telewizji i ich laptop jest tak naprawdę czymś najważniejszym. Niestety problemem podczas oglądania telewizji na laptopie jest czasem prędkość internetu. O ile mój sprzęt jest stosunkowo nowy, o tyle jest czasem niestety zaśmiecony różnymi plikami i przez to bardzo wolno chodzi. Mam na to jednak swoje sposoby i wiem jak go przyśpieszyć.

Jak przyspieszyć internet, gdy nasz komputer jest coraz wolniejszy? Musimy pobrać kilka programów, które są szeroko dostępne w przeglądarkach. Po zainstalowaniu będziemy mogli wyczyścić nasz komputer z niepotrzebnych plików, które go zaśmiecały. To będzie pierwszy etap, po którym komputer będzie działał szybciej. Internet i jego prędkość możemy sprawdzić na różnych stronach typu speedtest. Są one darmowe i pokażą nam jaki jest upload i download naszego łącza. Jeśli jest bardzo wolny i nie czujemy się zadowoleni, będziemy musieli zadzwonić na infolinię i powiedzieć osobie na słuchawce, by sprawdziła niezwłocznie nasze konto. Dzięki temu postara się ona na pewno znaleźć dla nas jakieś korzystne rozwiązanie.

www.stazmalzenski.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMandat
Następny artykułJak zrobić stronę internetową?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here