Waga i trauma

Tak wielu z nas doskonale pamięta różne momenty, w których, stając przed lustrem, dochodzimy do uświadomienia sobie różnego typu niedostatków naszej sylwetki.Często to moment paniki i histerii, gdy podejmujemy decyzje – wielokrotnie i te najbardziej radykalne. Jedni wybierają drogę diety i głodówki, coraz częściej jednak inni wybierają drogę do gabinetu chirurga plastycznego. Liposukcja to zabieg odsysania tłuszczu, który w ciągu kilku godzin doprowadza do osiągnięcia pożądanych efektów bez wielodniowej udręki i zbytniego wysiłku.

Praktycznie jedyny wkład własny w polepszenie sylwetki to bowiem wkład finansowy, a rezultaty, jakie przynosi liposukcja mogą być naprawdę imponujące. Liposukcja jest prostą operacją plastyczną, w której odessaniu podlegają zbędne centymetry z brzucha, okolic bioder i ud, pośladków, a także z innych obszarów ciała. Koniecznie jednak należy zdać sobie sprawę, że liposukcja nie jest i nie może być sposobem leczenia otyłości. Nie przynosi również rezultatów w walce z cellulitem, jaką toczymy o jędrność swojej skóry.

Blizny, jakie pozostawia po sobie liposukcja są niewielkie i niemal niewidoczne. Po zabiegu, jak po każdej interwencji chirurgicznej w nasze ciało, mogą pojawić się komplikacje.

http://www.empatyczni.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here