Zarabianie na ankietach internetowych

0
569

Ankiety internetowe mogą być sposobem na dodatkowy zarobek. Jednak powiedzmy sobie wprost – wypełniając jedną czy dwie ankiety dziennie nie zarobimy kokosów. Chcąc dorobić sobie do domowego budżetu musimy się do nich przyłożyć i poświęcić czas.

Co zrobić, by otrzymywać płatne ankiety?

Przede wszystkim musisz zarejestrować się w jednym, a najlepiej w kilku serwisach, które zajmują się ankietowaniem. Największym powodzeniem cieszą się takie serwisy, jak: Toluna, Moneyo, Świat Opinii, Opinie.pl czy Mobrog. Wciąż jednak powstają nowe, więc na bieżąco śledź sytuację.

Zanim jednak wybierzesz serwisy na chybił trafił zapoznaj się z ich ofertą – niektóre z nich zamiast pieniędzy przekazują Ci punkty, które następnie wymieniasz na nagrody. Jeśli więc zależy Ci na tym, by otrzymywać środki finansowe nie ma sensu byś rejestrował się w serwisach, które ich nie wypłacają. Różnice polegają także w ilości otrzymywanych ankiet – jeden serwis może Ci je proponować codziennie, a inny raz na tydzień (dlatego właśnie warto zarejestrować się na kilku stronach). W przypadku serwisów, które wypłacają pieniądze za ankiety spotkasz się z minimalnym progiem wypłaty. Oznacza to, że dopiero po osiągnięciu ustalonej kwoty będziesz mógł przelać środki na swoje osobiste konto lub na konto PayPal – to, jakie konto jest akceptowane zależy od konkretnego serwisu i jest zawarte w regulaminie.  Artykuł powstał we współpracy z portalem http://www.allegropanel.pl/

Ile zarobię na ankietach?

Jak wspomniano na początku zarabianie na ankietach internetowych jest uzależnione od czasu, jaki poświęcisz na ich wypełnianie oraz od ich ilości. Zarówno w przypadku ankiet, w których otrzymujesz punkty, jak i w tych, za które otrzymujesz pieniądze musisz stale obserwować, czy nie pojawiają się nowe propozycje. To ważne, ponieważ jeżeli nie wypełnisz kilku ankiet, system automatycznie będzie przesyłał ich mniej, a zatem masz mniejsze szanse na zarobek. Najlepszym sposobem będzie ustawienie powiadomień, a wtedy nie przegapisz żadnej ankiety. Za jedną ankietę możesz otrzymać 2 złote, ale też 20 złotych – i choć 2 złote to niewiele, to wypełniając 10-20 takich ankiet dziennie Twój przychód znacznie się zmienia. Zamiast czekać na ankiety, za które otrzymasz większe wynagrodzenie lepiej skupić się na bieżących, ponieważ te droższe zdarzają się stosunkowo rzadko.

Poświęcając chociaż godzinę dziennie na wypełnianie ankiet internetowych możesz bez większego problemu dorobić do domowego budżetu lub po prostu przeznaczyć pieniądze na przyjemności – bez wyrzutów sumienia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here