Co to jest gif?

Nowoczesność i rozwój technologii postępuje bardzo szybko. Powstają nowe rozwiązania technologiczne, prezentuje się coraz bardziej rozwinięte smatfony, tworzy drony i roboty. Rozwija się również internet, w którym pojawiają się liczne nowości. Nowe memy, emotikony i wiele innych.
Co to jest gif? Gif jest to nic innego jak krótki ruchomy obrazek. Może być on animacją, ale również wycinkiem z filmu. Możemy również dzięki licznym aplikacjom w telefonach tworzyć gify z nami samymi w goli głównej. Gify mogą być smutne, zabawne, neutralne. Mogą pokazywać emocje, różne reakcje, wydarzenia, itp. Świat gifów jest bardzo różnorodny i nie można ich jednogłośnie określić. Można wytłumaczyć czym są, ale tak szeroki wachlasz, jaki oferują, nie są w stanie zaprezentować nam nawet emotikony.
Gify są bardzo interesującym obiektem. Bawią, uczą, smucą. Internatuci są bardzo kreatywni, zatem powstaje codziennie bardzo wiele nowych gifów. Nie jest to zaskoczeniem dla nikogo. Są używane na porządku dziennym. Możemy je spotkać na blogach, stornach internetowych, ale także w aplikacji messneger. Korzystamy z nich na co dzień. Przy emotikonach i naklejkach, są one również bardzo istotnym elementem świata nierealnego, elektronicznego.
Pamiętajmy jednak, że należy mieć umiar do wszystkiego i nie korzystać w nadmiernych ilościach w niektórych funkcji i przedmiotów internetu. Gify także mogą wpłynąć w jakiś sposób na naszego rozmówcę, w taki sam sposób jak choćby słowa. To, co dla nas może być śmieszne i fajne, da drugiego nie.

www.bycmama.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEkonomia
Następny artykułIn vitro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here