Garsonki na wesele

Kiedy dostajemy od kogoś zaproszenie na ślub, zwykle czujemy się podekscytowani nadchodzącymi wydarzeniami, bo wiemy jak ważny jest to dzień dla pary młodej. Najprawdopodobniej stresują się oni tymi wydarzeniami. Chcemy więc się im pomóc, ale nie mało uwagi poświęcamy również na własny wygląd.

Chcemy, żeby było perfekcyjnie, dlatego skrupulatnie dobieramy ubranie. Chcemy wyglądać bardzo dobrze, dlatego ubieramy się w swoje najlepsze sukienki w przypadku kobiet i garnitury w przypadku mężczyzny. Nie bez znaczenia również są buty, fryzura i dodatki. Jeśli czegoś nam brakuje, nie wahamy się tego dokupić. Wiele kobiet wybiera garsonki na wesele, ponieważ są niezwykle eleganckie. Sukienki również mają wiele zalet, wyglądamy w nich bardzo kobieco. Garsonka jednak nadaje pewnego szyku, gracji i elegancji. Jest przeznaczona szczególnie dla świadkowej. Jest jednak rozwiązaniem dość kosztownym.

Warto zastanowić się, czy dobrym rozwiązaniem nie byłoby uszycie stroju na miarę. Skoro już decydujemy się na taki wydatek, możemy samodzielnie wybrać materiał, który będzie odporny na uszkodzenia i bardzo dobrze się prezentował. Chodzi również o to, żeby się nie gniótł, wtedy będzie bardzo praktyczny i będziemy mogły skorzystać z takiej garsonki również na inne okazje. Na rynku możemy znaleźć kilka interesujących modeli, jednak te naprawdę gustowne są rzadkością. Warto wybierać garsonki, które idealnie są dopasowane do naszej sylwetki. Chodzi o to, że garsonka może podkreślić wszelkie niedostatki urody, jeżeli będzie nieprawidłowo dobrana. Jeśli więc mamy ładną sylwetkę i proporcjonalną, możemy pozwolić sobie na garsonkę. W przeciwnym wypadku lepiej jest wybrać sukienkę, która będzie skrojona w taki sposób, że ukryje nasze niedoskonałości, czy mankamenty, które chcemy ukryć.

W przypadku sukienek jest tak, że możemy wybrać prosty krój lub rozkloszowany. Możemy wybrać sukienkę z zaznaczeniem talii lub prostą tak zwaną pudełkową. Dobrym rozwiązaniem dla szczupłych kobiet są sukienki z podkreśloną talią, ponieważ bardzo ładnie podkreśla to sylwetkę. Decydując się na garsonkę, wybieramy najczęściej marynarkę o kroju taliowany lub pudełkowym i prostą bądź ołówkową spódnicę. W takim kroju dobrze wyglądają raczej kobiety szczupłe, ale jest to dobre rozwiązanie dla pań, które mają nadwagę. Muszą wtedy wybrać garsonkę uszytą ze sztywnego materiału, który nie będzie opinał ciała i podkreślał jego niedoskonałości. Dobrym rozwiązaniem będzie marynarka w pudełkowym kroju, nie musi być zapinana dodaje bardzo dużo elegancji.

Jeśli mamy jakąś krawcową w swoim mieście, która specjalizuje się w szyciu tego typu ubrań, możemy śmiało zapytać ją o koszt takiego szycia. Wiąże się to również z kilkoma przymiarkami. Warto wybrać kolor garsonki, który świetnie będzie pasował do naszego typy urody. Każda kobieta przecież ma swoje własne upodobania i wybiera te kolory, w których dobrze się czuje. Kiedy już będziemy posiadaczkami takiej garsonki, trzeba o nią dbać właściwie przechowując i czyścić zgodnie ze wskazówkami.

www.zespolnapiecia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here