Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie byłoby błogosławieństwem dla milionów ludzi na całym świecie. Jaką dietę stosować aby szybko schudnąć? Jest ich w końcu mnóstwo! Niektórzy z nas to prawdziwy weterani diet. Ba, znajdziemy osoby, które twierdzą, że przez całe życie chyba będą na dietach.

Niestety nie ma złotego środka. Każdy z nas jest inny i właśnie to musimy wiedzieć. W maju każdy z nas chciałby zastosować dietę, dzięki której za miesiąc będziemy mogli się pochwalić smukłą sylwetką na plaży. Oczywiście autorzy diet idą za naszymi oczekiwaniami i już nie proponują nam tylko i wyłącznie diet długoterminowych, po których pierwsze efekty widoczne są za kilka tygodni.

Jesteśmy niecierpliwi, zatem efekty mają być widoczne od razu. Gdzie zatem bardziej się skupić? Zwiększyć ilość i jakość naszych treningów? A może jeszcze mniej jeść i poszukać nowe przepisy kulinarne? W sieci już możemy znaleźć odpowiednie na te niektóre z tych pytań. A co najważniejsze diety, które pozwolą nam szybko schudnąć. Są diety tygodniowe, a nawet jednodniowe! Jest to bardzo ciekawe spojrzenie na dotychczasowe odchudzanie.

Jednak czy jesteśmy w stanie zgubić zbędne kilogramy w ciągu jednego dnia? Mało prawdopodobne, jeśli ma być to zdrowe odchudzanie. Pamiętajmy, że nie wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć w ekspresowym tempie. Do tego jeśli myślmy o długotrwałych efektach to powinniśmy wybierać również diety długotrwałe, by uniknąć efektu jo-jo.

Oczywiście nie jest niczym złym postawić sobie jednodniowe wyzwanie, pamiętajmy jednak o własnym zdrowiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here