Likwidacja przebarwień

Zmiany skórne, szczególnie te występujące na twarzy są powodem kompleksów wielu kobiet. Często trzeba maskować je kilkoma warstwami podkładu czy korektora, co powoduje z kolei, że skóra się męczy, a zmywanie makijażu po całym dniu to męczarnia. Nieostrożne opalanie, wiek czy zmiany hormonalne niestety powodują, że coraz więcej osób zmaga się z tym problemem. Jak więc temu zaradzić i czy likwidacja przebarwień, to coś co powinna robić kosmetyczka? To prawda, że istnieją domowe sposoby na pozbycie się plam skórnych, jednak ich skuteczność pozostaje dyskusyjna. Zamiast eksperymentować w domu z kosztownymi preparatami, lepiej postawić na profesjonalną kurację. Zobacz, jakiego typu zabiegi sprawdzą się w twoim przypadku.

Likwidacja przebarwień – jakie zabiegi ci w tym pomogą?

Jeśli mieszkasz w większym mieście, takim jak Warszawa czy Opole, likwidacja przebarwień w salonie kosmetycznym powinna być dla ciebie łatwo dostępną opcją. Przeglądając oferty gabinetów, zwróć uwagę na zabiegi złuszczające. Wśród nich możesz natrafić na dwa, które w szczególny sposób zasługują na twoją uwagę. Pierwszym zabiegiem jest mikrodermabrazja, która sprawdzi się zarówno na wrażliwych obszarach twarzy, jak i na innych częściach ciała (np. na plecach), co pozwoli ci kompleksowo pozbyć się zmian skórnych. Drugim ciekawym zabiegiem jest peeling chemiczny, który bez obaw możesz wykonywać cały rok.

Likwidacja przebarwień – postaw na peeling chemiczny i ciesz się gładką skórą

W peelingu chemicznym przede wszystkim wykorzystuje się kwasy (migdałowy, mlekowy, pirogronowy i inne), niekiedy nawet łącząc ze sobą do trzech różnych substancji. Chociaż brzmi to być może dość niepokojąco, efekty takiego zabiegu są spektakularne. Złuszczona skóra widocznie się rozjaśnia i oczyszcza, a zmiany trądzikowe zaczynają znikać. Kuracja kwasami jest bezpieczna, chociaż zaleca się po niej nie korzystać z sauny, basenu, solarium i unikać opalania przez około 3 tygodnie.

Likwidacja przebarwień – kosmetyczka radzi wybrać mikrodermabrazję diamentową

Rewolucyjną metodą na złuszczanie naskórka jest mikrodermabrazja diamentowa. Nie w każdym mieście znajdzie się salon mający ją w ofercie, jednak na przykład Opole to miejsce, w którym likwidacja przebarwień tym sposobem jest powszechna. Usługę taką świadczy jeden z opolskich gabinetów urody. Więcej informacji znajdziesz tutaj https://salonpieknecialo.pl/zabiegi/zluszczanie-peelingi/. Mikrodermabrazję wykonuje się przy użyciu specjalnej głowicy z opiłków diamentu. Jej rozmiar zależy od wybranego obszaru ciała. Cudownie wygładza i odświeża skórę, a przy tym redukuje przebarwienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here