Polacy bardzo chętnie co roku odwiedzają polskie nadmorskie kurorty. Tym bardziej teraz w obliczu tylu zagrożeń na niemal całym świecie. Jednym z wielu bardzo chętnie odwiedzanych miejscowości nad Morzem Bałtyckim jest Mielno-Unieście. Warto tu jednak od razu sprostować, że od pewnego czasu Unieście działa jako odrębna osada.

Zatem nie jest to już jedno wielkie miasto połączone z Mielnem. Mimo tych niewidzialnych granic zarówno Unieście jak i Mielno jest co roku bardzo chętnie odwiedzane. Co zatem z ofertą noclegową? Unieście ma nam wiele do zaoferowania. Przede wszystkim możemy tu także liczyć na nowoczesne obiekty, głównie mowa tu o hotelach. Niekiedy to nie tylko możliwość zakwaterowania na wysokim poziomie, ale także możliwość skorzystania ze SPA.

Oprócz hoteli znajdziemy tu również luksusowe apartamenty. Nie można pominąć także tak bardzo popularnych niemal w każdym nadmorskim kurorcie o pokojach gościnnych czy kwaterach prywatnych. Jednak jak dobrze wiadomo wyjeżdżając na wakacyjny urlop nie spędzamy czasu tylko i wyłącznie na kwaterze. Unieście ma do zaoferowania przede wszystkim przepiękną, szeroką plażę.

To właśnie tutaj możemy spędzać większość swojego czasu. Warto tu także dodać, że Unieście ma dostęp nie tylko do Morza Bałtyckiego, ale również do jeziora Jamno. To daje zatem wiele do myślenia dla fanów sportów wodnych, którzy mogą tu rozwijać swoje pasje. Jeśli lubimy jednak piesze wycieczki to możemy udać się do pobliskich równie ciekawych mniejszych miejscowości – Gąsek, Chłopów czy do Łazów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here