Najlepsze makijaże i fryzury na festiwalu w Cannes 2018

Festiwal w Cannes co roku daje szansę, aby podejrzeć gwiazdy związane ze środowiskiem filmowym i wypróbować na sobie ich makijaże oraz stylizacje. Nie od dziś wiadomo, że wyznaczają one często nowe trendy i kierunki. Co roku w maju festiwal w Cannes gromadzi także tłumy mniej znanych osób, które dzięki obecności na tak ważnej imprezie chcą się wypromować.

Festiwal w Cannes i  najlepsze fryzury gwiazd

Wśród wielu gwiazd obecnych w Cannes w 2018 roku znajdą się takie, które wyjątkowo rzucały się w oczy. Z całą pewnością należała do nich Penelope Cruz, która zdecydowała się na prostą fryzurę, w której wyglądała bardzo efektownie. Pokazała się w rozpuszczonych, prostych włosach z przedziałkiem na środku. Całość była bardzo elegancka i kobieca. Na uwagę zasługuje także Georgia May Jagger, która zachwyciła wszystkich idealnymi falami nadającymi jej stylizacji lekkości i szyku. Jednak dla wszystkich zaskoczeniem okazała się Elena Lenina, która na czerwonym dywanie pozowała w dość nietypowej jak na festiwal w Cannes fryzurze. Jej włosy zostały ułożone w stożek zakończony złotym czubkiem. Łatwo jednak zauważyć, że w Cannes królują fryzury proste, które można powtórzyć w domowych warunkach. Jeśli chcesz wyczarować idealne loki, musisz pamiętać o ich utrwaleniu – w tym celu użyj dobrego lakieru, który nie będzie sklejać i obciążać włosów. Możesz użyć Elnett de Luxe od L’Oréal. To idealna propozycja, jeśli marzysz o fryzurze a’la Georgia May Jagger. Pamiętaj, że twoje marzenia o pięknej i dopracowanej fryzurze spełnią się tylko pod warunkiem, że zadbasz o odpowiednią pielęgnację włosów.

Festiwal w Cannes – makijaż na jego miarę

Najlepszy makijaż to taki, który ukryje wady i wyeksponuje zalety twarzy. W przypadku takich okazji sprawdzi się kreska. Nie bez powodu na tegorocznym festiwalu można było ją zobaczyć na powiekach wielu gwiazd. To klasyka, która pasuje do każdego typu urody. W roztartej kresce zaprezentowała się m.in. Penelope Cruz. Z kolei zmysłowym makijażem, który jest wariacją smokey eye, zachwyciła Kristen Stewart. Przydymione oko pasuje do każdej stylizacji i mimo zastosowania ciemnego koloru, nie tworzy efektu przerysowania. Jeśli chcesz stworzyć makijaż w stylu Kristen, sięgnij po dobrze napigmentowany czarny cień. Pamiętaj, że klasyczny smokey tworzy się na bazie cieni matowych, jednak możesz eksperymentować, wymyślając różne jego rodzaje. Decydując się na ciemne oczy, nie przesadzaj ze szminką. Postaw na beże, które dodadzą subtelności.

Naturalność kluczem do sukcesu

Festiwal w Cannes to niezaprzeczalnie wielkie widowisko, w którym gwiazdy filmowe grają główną rolę. W tym roku większość postawiła na naturalność. Fryzury delikatnie muśnięte wiatrem, loki i niedbałe upięcia niemal całkowicie wyparły dokładnie ułożone i wymodelowane fryzury. Pojawiło się co prawda trochę wyjątków, jednak znaczna większość wystąpiła w bardzo subtelnych i kobiecych fryzurach. To duży plus i spora podpowiedź dla kobiet. Dzięki temu będą wiedziały, jakie fryzury tworzyć na wielkie wyjścia oraz w jaki sposób wykonywać makijaż. Penelope Cruz czy Kristen Stewart z pewnością dla wielu kobiet są autorytetami w dziedzinie mody. Pokazują tym samym, że można być piękną, używając do makijażu niezbędnego minimum, o czym większość z nas po prostu zapomina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here