dzeici

Na rynku istnieje wiele firm, które specjalizują się w organizowaniu kolonii dla dzieci oraz obozów letnich dla młodzieży, w praktycznie każdym wieku. Jedną z takich firm jest Kogis.pl. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią klientów, ponieważ kładzie ona duży nacisk na jakość świadczonych usług. Obozy młodzieżowe z Kogis.pl to gwarancja satysfakcji ze względu na dużą ilość aktywności zaplanowanych w trakcie obozu oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o bezpieczeństwo i odpowiednią atmosferę podczas wyjazdu. Warto przekonać swoje dziecko do wyjazdu na obóz młodzieżowy, ponieważ jest to doskonała szansa by poznało ono nowych przyjaciół i nauczyło się samodzielności i radzenia sobie w nowych sytuacjach. Jakie obozy młodzieżowe zaplanowała firma Kogis.pl na rok 2023? Odpowiedź na powyższe pytanie znajdziesz w tym artykule.

Obozy młodzieżowe letnie w 2023 roku z firmą Kogis.pl

Firma Kogis.pl dba o satysfakcję swoich klientów i kładzie ogromny nacisk na zróżnicowanie i jakość świadczonych usług. Firma Kogis.pl każdego roku organizuje wiele, bardzo różnorodnych obozów tematycznych, które zrzeszają młodzież o podobnych zainteresowaniach. W roku 2023 firma Kogis.pl zaplanowała nieco ponad 30 wakacyjnych obozów, w różnych miejscach naszego kraju.

Wśród tematycznych obozów organizowanych przez Kogis.pl niewątpliwie warto wyróżnić obóz artystyczny „Nadbałtycki Plener” przeznaczony dla młodzieży w wieku 11-17 lat. Podczas obozu organizatorzy kładą bardzo duży nacisk na integrację między uczestnikami. Duża ilość atrakcyjnych i zróżnicowanych zajęć plastycznych, niezapomniana, wakacyjna atmosfera oraz ośrodek wypoczynkowy z własną plażą to cechy, które sprawiają, że zdecydowanie warto zapisać swoje dziecko na taki obóz.

Kolejną ciekawą propozycją jest obóz paintballowo-traperski w Czaplinku. Jest to autorski program firmy Kogis.pl, przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i adrenalinę oraz chcą nauczyć się radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Podczas obozu uczestnicy mogą liczyć na bitwy paintballowe oraz traperskie wyprawy leśne. Na obozie paintballowo-traperskim na uczestników czeka szereg survivalowych aktywności.

Czym różnią się kolonie i obozy młodzieżowe organizowane przez Kogis.pl?

Firma Kogis.pl od wielu lat zajmuje się organizowaniem obozów młodzieżowych oraz kolonii dla dzieci. Czym właściwie różnią się te dwa typy wakacyjnych wyjazdów?

Otóż kolonie przeznaczone są dla młodszych dzieci, zazwyczaj w wieku 6-11 lat. Na koloniach letnich dla dzieci nie obowiązuje żaden ściśle określony program czy motyw przewodni. Kolonie stawiają na swobodny wypoczynek pod okiem wychowawców, pedagogów i nauczycieli. Dzieci na koloniach mają czuć się swobodnie, bawić się i nawiązywać nowe znajomości.

Obozy młodzieżowe są natomiast nieco dokładniej zaplanowane. Najczęściej są one tematyczne, co oznacza, że wszelkie aktywności na takich obozach skupiają się wokół określonych zagadnień. Wśród obozów tematycznych organizowanych przez Kogis.pl można wyróżnić np. obóz „Nadmorski Przystanek Otaku”. Jest to obóz w klimacie anime, przeznaczony dla wszystkich fanów kultury japońskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here