dobieranie oprawek do okularów korekcyjnych
fot. pexels.com

Okulary korekcyjne to obecnie nie przykry obowiązek, ale również doskonały element naszej garderoby, którym możemy podkreślić swój styl oraz charakter. Zatem jeśli dopiero zaczynasz przygodę z okularami, dobierz odpowiednie dla siebie oprawki, które sprawią ci przyjemność, a także będziesz w nich świetnie wyglądać!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/oprawki-do-okularow-korekcyjnych-jak-dobierac/

Wygląd i funkcjonalność

Wybierając oprawki do okularów korekcyjnych z pewnością będzie cię czekać długa przeprawa po różnych salonach optycznych. Aby znaleźć te odpowiednie dla siebie oprawki musisz poświęcić trochę czasu, gdyż to wyzwanie tego wymaga.

Wybierając oprawki przeglądaj się sobie w lustrze, sprawdzaj jak leżą ci okulary, czy jest ci w nich wygodnie, a także zastanów się nad ich fasonem. Niektóre z modeli mogą ci nie pasować w noszeniu na co dzień, a mimo wszystko będą ci świetnie leżeć.

Pomyśl również jaki fason oprawek cię interesuje oraz jakie mają mieć wykończenia. Czy chcesz okulary z plastikowymi oprawkami, czy mają mieć noski na żelowym wykończeniu czy również plastikowe, jaki ma być ich kształt, itp. Wszystkie detale są bardzo ważne!

Marki

Wybierając oprawki do okularów zwróć również uwagę na marki oprawek. Niektóre z nich, zwłaszcza te od projektantów, są bardzo drogie, ale nie oznacza, że będą lepsze od tańszych modeli, które proponują salony optyczne. Przymierz kilka par, spróbuj od mniej znanych marek, chyba, że zależy ci na czymś bardziej prestiżowym, to wówczas sięgnij po Versace, Gucci, Ray Ban albo Dolce & Gabbana. Jeśli szukasz czegoś tańszego, to sprawdź również markę Muscat, której oprawki możesz zamówić do przymierzenia do domu za darmo!

Oprawki zawsze możesz wymieniać, szkła korekcyjne są bardzo drogie. Jednakże dbaj o swoje okulary, regularnie je czyść, sprawdzaj czy wszystko dobrze funkcjonuje, a w razie czego udaj się na regulację do salonu optycznego. Niczego nie rób na własną rękę. To bardzo delikatny przedmiot!

Przeczytaj też: http://www.lafoto.pl/oprawki-do-okularow-marki-ray-ban/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here