Jak poprawić stan skóry i paznokci

Piękna i zdrowa skóra to ważny atrybut dla każdej kobiety, o który warto zadbać we właściwy sposób. Przede wszystkim należy pamiętać o zdrowej i zbilansowanej diecie, a także właściwej pielęgnacji skóry na co dzień. Niemniej czasem konieczne jest wprowadzenie skutecznego suplementu, jak kapsułki Oeparol, zawierającego naturalne składniki oraz uzupełniającego braki ważnych dla organizmu elementów. Przekonaj się, kiedy warto sięgnąć po ten produkt!

Olej z nasion wiesiołka dziwnego

Poprawa stanu skóry i paznokci wymaga dobrze zbilansowanej diety oraz właściwej podaży witamin, jak i mikroelementów. Bardzo skuteczną i naturalną substancją jest z pewnością olej z nasion wiesiołka dziwnego, który pozyskiwany jest w trakcie tłoczenia na zimno. Metoda ta pozwala zachować wiele cennych składników w oleju, takich jak: witamina E, fitosterole, nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-6, enzymy, polifenole. Olej z wiesiołka zawiera także minerały, w postaci wapnia, cynku, selenu oraz magnezu. Natomiast wśród nienasyconych kwasów tłuszczowych należy wymienić kwas linolowy (LA) oraz gamma-linolenowy (GLA).

Tak zróżnicowany i bardzo bogaty skład oleju z wiesiołka dziwnego zawierają kapsułki Oeparol. Ich stosowanie sprawia, że poprawia się wygląd oraz kolor skóry. Dodatkowo powraca właściwy poziom nawilżenia, podobnie jak jędrność oraz elastyczność. Wysoka jakość produktu uzyskanego z naturalnych składników sprawia, że skóra, włosy i paznokcie odzyskują dawny blask oraz zdrowie. Jednocześnie olej z wiesiołka dziwnego poprawia naturalną barierę ochronną skóry, co jest szczególnie ważne w przypadku skóry wrażliwej, atopowej oraz suchej.

Substancje, które skutecznie poprawiają stan skóry oraz paznokci

Poprawa stanu skóry i paznokci uzależniona jest przede wszystkim od diety, jaką dostarczamy do organizmu. Przyjmuje się, że powinna ona być urozmaicona i dobrze zbilansowana. Tylko w ten sposób dostarczany jest komplet witamin i minerałów. Dla dobrej kondycji skóry, paznokci oraz włosów szczególnie ważna jest witamina A i E, a także witaminy z grupy B. Witamina A sprawia, że komórki szybko się regenerują. Jednocześnie substancja ta odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenie oraz eliminuje problem rogowacenia się skóry.

Natomiast witamina E skutecznie chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Witaminy z grupy B mogą między innymi: przyspieszyć regenerację komórek skóry, poprawić koloryt skóry, zapobiegają również wypadaniu włosów oraz chronią komórki skóry przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here