Jak wygląda przedłużanie rzęs? Najpopularniejsze metody!

Zastanawiasz się, jak wygląda zabieg przedłużania rzęs i chcesz poznać najpopularniejsze metody? Doskonale trafiłaś! W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co o sztucznych rzęsach powinnaś wiedzieć! Jeśli nosisz się z zamiarem wykonania zabiegu, lepiej wzbogać swoją wiedzę o istotne kwestie. Stylizacja rzęs to nie zabieg manicure, który możesz w dowolnej chwili usunąć. Choć nawet kiedy pierwszy raz decydowałaś się na manicure hybrydowy, z pewnością też szukałaś poradników takich jak ten opisujący najczęściej zadawane pytania na temat hybryd. Nie dziwne więc, że teraz też chcesz zdobyć wiedzę, aby świadomie wykonać zabieg i cieszyć się jego efektami.

Jak wygląda zabieg?

To podstawowe i pierwsze pytanie, które zadaje sobie każda kobieta szukająca informacji o przedłużaniu rzęs. Cóż, zabieg jest skomplikowany i czasochłonny, ale dla Ciebie będzie to chwila relaksu, bez żadnych niekomfortowych przeżyć. Będziesz leżeć sobie wygodnie na kosmetycznej leżance z zamkniętymi oczami, a stylistka w tym czasie będzie rozdzielać Twoje rzęsy i mocować do nich sztuczne włoski. Oczywiście zabieg zgoła wygląda właśnie tak, ale różni się zależnie od wybranej metody. Jeśli postawisz na metodę 1:1, to stylistka będzie musiała do każdego naturalnego włoska dokleić jedną, sztuczną rzęsę. Łatwo więc wywnioskować, że dokleja się ich od 100 do nawet 150! A więc czasowo zajmuje to od jednej do nawet półtorej godziny. Ale nie czas jest ważny, a jakość wykonania zabiegu i oczywiście rodzaj użytych włosków czy nawet kleju.

Profesjonalne salony, które swoją drogą znajdziesz przy pomocy wyszukiwarki https://www.moment.pl/rzesy/przedluzanie-rzes/lublin, wykorzystują tylko sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Zarówno jeśli chodzi o klej, jak i o rodzaje rzęs. W przypadku sztucznych włosków masz do wyboru kilka rodzai.

Rodzaje sztucznych rzęs

Rozróżnia się kilka rodzai doklejanych włosków. Popularność jest różna, bo zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jedne rzęsy są super lekkie, inne bardziej podkręcone, a jeszcze inne grubsze. Zatem to, które wybierzesz, zależy od oczekiwanego efektu i przede wszystkim od stanu zdrowia Twoich naturalnych włosków. A zatem masz do wyboru:

  • rzęsy naturalne, czyli te wykonane z futra norki syberyjskiej,
  • rzęsy jedwabne, czyli te wykonane z protein naturalnego jedwabiu,
  • rzęsy syntetyczne, czyli te wykonane z włókien syntetycznych.

Jakie są różnice i jakie efekty dają konkretne rodzaje włosków?

Rzęsy z futra norek syberyjskich słyną z tego, że są wyjątkowo lekkie i delikatne. Dzięki temu nie obciążają zbytnio naturalnych rzęs, dają bardzo naturalny efekt i są o bardzo zbliżonej grubości oraz długości do naturalnych. Należy jednak podkreślić, że przed ich aplikacją trzeba wykluczyć podejrzenie uczulenia!

Rzęsy jedwabne zaś cechują się niemalże idealnym, przypominającym naturalne rzęsy skrętem. Również są lekkie, delikatne i nie obciążają tych prawdziwych. Warto jednak podkreślić, że w trakcie snu mogą się plątać, przez co wymagają skrupulatnej pielęgnacji i regularnego czesania.

Rzęsy syntetyczne oferują większy wybór jeśli chodzi o grubość, długość czy nawet rodzaj podkręcenia. Są regularnej długości i nie wywołują uczuleń. Są jednak mniej elastyczne, a także bardziej się plączą.

Te trzy rodzaje rzęs są najczęściej spotykane.  Zanim jednak wybierzesz, które chcesz nosić, stylistka musi upewnić się, że można je mocować na Twoich naturalnych włoskach.

Na koniec pamiętaj, że bezpieczeństwo gra tutaj pierwsze skrzypce. Jeśli zatem stylistka powie Ci, że Twój wybór nie jest odpowiedni, posłuchaj jej i zdaj się na jej doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki temu efekt będzie utrzymywał się dłużej, a ty zyskasz gwarancję zdrowia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here