Wisła noclegi

Pokoje wisła stoją otworem dla wszystkich, którzy pragną komfortowego wypoczynku w otoczeniu pięknych krajobrazów. Jeżeli uwielbiasz widoki górskie i szum wodospadów, to miejscowość Wisła jest dla Ciebie.

Noclegi wisła i okolice pełne zachwycających widoków

Chcesz zobaczyć i usłyszeć wiślański wodospad spadający z wysokości 8 metrów? Ten potężny wodny twór znajduje się na Wisełce. Jeżeli masz ochotę oglądać to niesamowite zjawisko, warto znaleźć wisła noclegi jak najbliżej tego cudownego miejsca.

Lubisz wieś i z tęsknotą wypatrujesz starych chat sprzed stuleci? Był w Wiśle niegdyś skansen Wsi Wiślańskiej. Obecnie została zabytkowa karczma. Liczy sobie ona około 200 lat. Wybudowana była bowiem w roku 1833. W karczmie tej znajduje się Muzeum Beskidzkie z wyrobami folklorystycznymi.

Obecność wody zachwyca Cię najbardziej? Wybierz noclegi wisła i okolice Jeziora Czerniańskiego. Ten sztuczny zasobnik wodny w Wiśle Czarne, powstał z powodu postawienia tamy przy Białej i Małej Wisełce i ma wokół siebie imponująco malowniczy obszar.

Pokoje w Wiśle także dla rodzin z dziećmi

Jeśli chcesz wybrać się z rodziną, w tym z małymi dziećmi, okolice Jeziora Czerniańskiego będą dla Was idealne. Po łagodnych wzniesieniach chodzi się bezpiecznie i mało męcząco. Przy okazji można się sycić naprawdę malowniczym krajobrazem.

Wisła noclegi niedaleko rzeki są dla Ciebie i Twojej rodziny, jeżeli masz zamiar spędzić urlop nad rodzącą się największą rzeką w Polsce – Wisłą. Warto pokazać dzieciom, gdzie znajduje się jej początek. Podnóże Baraniej Góry wypuszcza ze swych szczelin pierwsze jej wody.

Pokoje wisła dostępne zimą i latem – zawsze atrakcyjny pobyt

Lubisz spędzać czas na stokach narciarskich? W Wiśle i jej okolicach masz ich pod dostatkiem. W tym doskonałym miejscu wyjeździsz się na nartach w śnieżną zimę do woli.

Stoki narciarskie wyposażone zostały w krzesełkowe wyciągi, co znacznie ułatwia powrót na stok, by móc ponownie zjechać w dół własnym stylem.

Dzieciom pokaż skocznię narciarską imienia Adama Małysza. Znajduje się ona w Wiśle Malince. Na skoczni tej odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Adam Małysz z białej czekolady – wybierz pokoje wisła niedaleko Placu Hoffa

Naprzeciwko Karczmy, czyli Muzeum Beskidzkiego, stoi Dom Zdrojowy. W nim postawiono dużą figurę słynnego narciarskiego polskiego skoczka, Adama Małysza. Wykonano ją całą z białej czekolady. Figura ma wysokość 2,5 metra, a waży 180 kilogramów. Muzeum i Dom Zdrojowy oddzielone są rynkiem – Placem Hoffa.

Jeśli wisła noclegi zarezerwowałeś blisko tej okolicy, masz możliwość pospacerować między kramikami z pamiątkami i wyrobami tutejszych górali. Aby dzieci zbytnio nie wołały co rusz atrakcyjnego dla nich gadżetu, zabierz je do Parku Linowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here