medycyna estetyczna
fot. pexels.com

Wiele osób myśli, że zabiegi medycyny estetycznej są inwazyjne i że kobieta nie powinna z nich korzystać. Dziś chcemy przedstawić ci zabiegi, które są bardzo bezpieczne, nieinwazyjne i śmiało może je wykonać praktycznie każdy!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/szukasz-skutecznych-zabiegow-na-twarz-poznaj-5-najpopularniejszych-zabiegow-medycyny-estetycznej/

Usuwanie przebarwień laserem

Na rynku medycyny estetycznej jest kilka laserów dedykowanych do tego typu zabiegów. Jednym z nich jest laser frakcyjny diodowy, który dzięki niezwykłej precyzji i nieinwazyjności jest w stanie skutecznie usunąć przebarwienia na skórze. Te przebarwienia mogą być skutkiem ubocznym trądziku i oznaką starzenia się skóry. Ten zabieg jest polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i najbardziej cenione jest w nim to, że nie wymaga zastosowania w zabiegu elementów chirurgicznych.

Złuszczanie naskórka

Jednym z zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala zadbać o zdrowie i piękno skóry jest złuszczanie naskórka kwasami lub specjalnymi urządzeniami, które mają końcówki umożliwiające złuszczanie naskórka. To, jaka metoda zostanie wykorzystana jest zależne od tego, z jakimi problemami boryka się pacjent i czy ma on jakieś przeciwwskazania. Przykładem może być to, że przy stosowaniu konkretnych leków czy środków nie można zastosować na skórę kwasów, które mogą wywołać odwrotny efekt i wówczas sięga się po urządzenia wspierające złuszczenie.

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Zabiegi medycyny estetycznej, w której wykorzystuje się kwas hialuronowy są bardzo różnorodne. Przy użyciu kwasu hialuronowego można powiększyć usta, zminimalizować zmarszczki, poprawić jakość skóry. Kwas hialuronowy jest substancją bezpieczną, ponieważ naturalnie mamy go w naszym organizmie. Jest on nazywany ,,eliksirem młodości’’, ponieważ dzięki swoim właściwościom i tego, że naturalnie znajduje się w naszym organizmie ma bardzo pozytywny i bezpieczny wpływ na wygląd skóry.

Jak widzisz, zabiegi medycyny estetycznej nie koniecznie muszą być inwazyjne i bolesne. Bardzo często są to zabiegi, które nie naruszają naturalnej urody, ale wspierają ją i pielęgnują skórę.

Przeczytaj też: http://www.cristals.pl/fascynator-na-wyjatkowe-okazje-i-na-co-dzien/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here