Spraw, aby włosy były gęste przez cały dzień

Wypróbuj wiodące kosmetyki poprawiające gęstość włosów od Garnier z innowacyjnej linii Fructis Densify, dzięki którym twoje włosy staną się bardziej puszyste, lśniące i zyskają zdrowy blask.

Postaw na moc granatu dla gęstych włosów

Innowacyjna seria kosmetyków dla gęstych włosów od Granier Fructis to bogaty w ekstrakt z granatu, wzmacniający szampon do stosowania każdego dnia, odżywka wzmacniająca oraz maska Densify dla gęstych włosów.

Szybkie i intensywne działanie kosmetyków dla gęstych włosów od Garnier to przede wszystkim zasługa ekstraktów z granatu owocu, w którego składzie znajduje się największa liczba przeciwutleniaczy spośród wszystkich owoców świata. Owoce granatu bogate są również w witaminy B6 oraz C. Dzięki swej witaminowej formule granat odżywia i nawilża włosy oraz zapobiega osłabianiu.

Wypróbuj szampon wzmacniający Fructis Densify dla gęstych włosów

Specjalnie opracowana formuła szamponu dla gęstych włosów dzięki połączeniu ekstraktu z owoców granatu i skutecznej molekuły Fibra-Cylane wnika do włókna włosa, pogrubiając oraz wzmacniając jego strukturę. Szampon wzmacniający dla gęstych włosów solidnie nawilża i wygładza, włosy stają się miłe i miękkie w dotyku, wyglądają dużo zdrowiej i świeżej. Ten świetnie opracowany szampon wzmacniający poprawia ogólną kondycję włosów. Widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy i większa objętość to efekt, który można uzyskać dzięki sukcesywnemu stosowaniu szamponu na bazie granatu, o wyjątkowym, bardzo atrakcyjnym zapachu.

Składniki pochodzenia naturalnego można znaleźć w szamponach firm jak Logona Naturkosmetik czy L’Oreal Paris.

Postaw na odżywkę wzmacniającą do cienkich włosów Garnier Fructis Densify

Nowe formuły Granier Fructis dla gęstych włosów  ze wzmacniającymi ekstraktami owocowymi łączącymi w sobie białka z cytryny, witaminy B3 i B6, to również odżywka, której potwierdzone działanie to 38 proc. więcej objętości włosów. Po aplikacji i wyschnięciu odżywki włosy słabe stają się gładkie i lśniące, nie puszą się, łatwo się rozczesują i układają. Kolor i struktura włosów zmienia się na korzyść. Włosy są grubsze, a ich objętość widocznie się zwiększa. Ta wyjątkowa odżywka dla gęstych włosów zachwyca również swym ciekawym, bardzo kobiecym zapachem, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.

Pielęgnuj włosy, korzystając z maski wzmacniającej dla gęstszych i bujnych włosów

Maska do włosów cienkich i pozbawionych objętości z wyjątkowej serii kosmetyków do pielęgnacji dla gęstych włosów Fructis Densify dzięki formule zawierającej ekstrakty roślinne, w tym znany i ceniony już w starożytności ekstrakt z owoców granatu, poprawia ogólną kondycję włosów. Lekka formuła maski wzbogacona jest w witaminy z grupy B oraz witaminę C odżywia włosy oraz poprawia i pogrubia ich strukturę. Codzienne stosowania szamponu dla gęstych włosów, odżywki z tej samej serii oraz maski to pewność, że włosy staną się widzocznie zdrowsze, odzyskają siłę oraz objętość. Maska dla gęstych włosów odżywia również skórę głowy, sprawiając, że będzie ona dobrze ukrwiona, odżywiona, zregenerowana, świeża i promienna. To wszechstronne działanie maski dla gęstszych włosów, to siła jej wyjątkowych składników: soku z jabłek, witaminy B3 i B6, zielonej herbaty, kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z trzciny cukrowej o udowodnionej skuteczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here